fbpx

Miegančios rožės – neblėstantis grožis Jūsų akims

Kas yra miegančios rožės?

Miegančios rožės – tai tokia gėlių rūšis, kurių ne tik nereikės laistyti, bet ir galėsite labai ilgai jomis mėgautis. Jos nenuvys daug mėnesių, todėl tai labai praktiškas pirkinys. Šios gėlės turi ne vieną pavadinimą: stabilizuotos, nemirštančios, ilgalaikės rožės. „Miegančios rožės“ kilo iš Kolumbijos ir tapo flosristine sensacija daugelyje šalių.

Kaip natūralios rožės tampa „miegančiomis rožėmis“?

Miegančios rožės – natūralios gėlės. Taip, taip, tai kuo tikriausios gėlės! Daugeliui iš pradžių atrodo, jog tai dirbtiniai augalai, tačiau tai netiesa. Nuo visiems įprastų šviežių rožių, stabilizuotos skiriasi savo gamybos būdu, kadangi jų koteliai tam tikrą laiką yra pamerkiami į specialius skysčius, kurių dėka jos ir gali ilgai išlaikyti savo prekinę išvaizdą. Šis procesas vadinamas stabilizavimu. Technologijoje naudojami nekenksmingi sveikatai, ekologiški skysčiai.

Miegančios rožės puikiai tinka dovanoti įvairiomis progomis:

  • Valentino dienos;
  • vestuvių,
  • draugystės metinių,
  • motinos dienos,
  • gimtadienio ir kitomis.

Aišku, jei norite garantuotos staigmenos, mylimus žmones sveikinkite, nelaukdami jokių progų.

Kodėl verta įsigyti šias gėles?

Tai prabanga dvelkianti dovana tiek Jūsų artimiesiems, tiek ir patiems sau. Gyvos, nevystančios gėlės taps džiuginančia puošmena Jūsų namų erdvei ar darbo kabinetui.

Stabilizuotos rožės puikiai derės prie kiekvieno interjero, kadangi jos gali būti nudažomos įvairiomis, ryškiomis spalvomis.

Taip pat galite papildomai pasirinkti miegančias rožes dėžutėje, stikliniame gaubte ar kitose dekoratyvinėse kompozicijose.

Visas mūsų turimas miegančias rožes rasite čia.

Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti telefonu +37067740328 arba elektroniniu paštu info@dovanosidejos.lt.